• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

НБУ змінив тарифи на свої послуги

Ділові Новини

10.04.2015 132 0 0

Національний банк України вніс зміни до тарифів на свої послуги в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування, зокрема, встановивши нові ціни на операції з державними цінними паперами для юросіб. Про це йдеться в оприлюдненій на сайті регулятора постанові № 224 від 9 квітня.

Так, НБУ встановив для клієнтів, які фінансуються з Держбюджету, тариф на купівлю іноземної валюти на рівні 0,1% від гривневої суми, спрямованої на купівлю.

При цьому регулятор для продажу валюти встановив для цієї категорії клієнтів тариф на рівні 0,05% від отриманої гривневої суми.

Також Нацбанк постановив, що операції з продажу іноземної валюти для Держказначейства і Мінфіну будуть здійснюватися безплатно.

При цьому для Мінфіну такі зміни стосуватимуться лише продажу іноземної валюти, що надходить на його рахунки в рамках виконання міждержавних та міжурядових угод про надання Україні фінансової підтримки.

Також НБУ змінив тарифи на купівлю-продаж державних цінних паперів на первинному та вторинному ринках для юридичних осіб. Так, регулятор встановив тарифи на ці види послуг на рівні 0,1% від суми операції, але не більше 1,5 тис. грн.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1456464...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

НБУ змінив тарифи на свої послуги