• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

МОЗ розпочинає визначення номенклатури препаратів для закупівель

Ділові Новини

12.05.2015 64 0 0

МОЗ України сформував експертно-технічну групу, яка розглядатиме пропозиції щодо визначення номенклатури лікарських засобів, медичних виробів та медичної техніки, інших товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти. Завтра, 13 травня 2015 року, відбудеться перше установче засідання групи.

Група складається з 11 осіб, представників департаменту медичної допомоги, фінансово-економічного департаменту, управління громадського здоров‘я, відділу внутрішнього аудиту, ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України», ДП «Державний експертний центр МОЗ України», Державної служби України з лікарських засобів (за згодою).

Відповідно до порядку денного на засідання групи запрошуватимуть (з правом дорадчого голосу) осіб, які не є членами групи: головних позаштатних спеціалістів МОЗ України за профілем, представників державних підприємств, установ, організацій, закладів охорони здоров’я, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, НАМН України, представників міжнародних організацій, представників громадських (пацієнтських) організацій тощо.

До складу групи не можуть входити особи, які прямо чи опосередковано пов’язані з претендентами на участь у процедурі державних закупівель. Більш того, якщо про такий зв'язок когось з членів групи стане відомо після прийняття рішення групою, – рішення буде скасовано.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

МОЗ розпочинає визначення номенклатури препаратів для закупівель