• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінфін і ДФС "перегнули" з акцизом на тютюн

Ділові Новини

27.03.2015 125 0 0

Україна буде підвищувати акцизи на тютюнові вироби - в рамках плану з імплементації Договору про асоціацію з Євросоюзом. Але Україна повинна це робити поступово, щоб не провокувати зростання частки тіньового ринку і не ставити під загрозу надходження до держбюджету.

Про це заявили представники Міністерства фінансів та Державної фінансової служби на круглому столі Світового банку «Ефективна політика оподаткування тютюнових виробів як важливий інструмент у сфері громадської охорони здоров'я»

За минулий рік акцизи на тютюнові вироби зросли майже на 40%. Але при цьому доходи держбюджету від тютюнових виробів зросли лише на 0,2 млрд. грн., тобто лише на 1,1. На думку експерта, основне завдання Державної фіскальної служби - боротьба з контрафактним і тіньовим оборотом підакцизної продукції.

Незважаючи на загальну вимогу Євросоюзу підвищити мінімальний акциз на тютюнові вироби до 90 євро за 1000 шт, досвід нових країн Євросоюзу також демонструє поступовість і планомірність зміни акцизних ставок. Так, Словенії та Чехії запропонували ввести нові вимоги підвищення акцизу тільки через 5 років після їх вступу до ЄС, Польщі, Словаччині та Угорщині - через 6 років, Естонії, Латвії, Литві, Болгарії та Румунії - через 7 років...

Джерело: http://expres.ua/news/2015/03/27/1298...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Мінфін і ДФС "перегнули" з акцизом на тютюн