• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Ліквідовано ще два потужних «конвертаційних центри»

Ділові Новини

10.04.2015 93 0 0

Оперативниками столичної фіскальної служби ліквідовано одразу два потужних «конвертаційних центри» з оборотом близько 600 мільйонів гривень. Про це нещодавно повідомив начальник оперативного управління Головного управління ДФС у місті Києві Євгеній Айдемський.

За його словами, під час проведення заходів щодо протидії незаконному переведенню безготівкових коштів в неконтрольовану готівку, яка є одним з основних джерел тіньової економіки та корупції, оперативними співробітниками двох райДПІ міста Києва було зібрано матеріали щодо протиправної діяльності організованих груп, які надавали такі «послуги».

Згідно відповідних рішень суду співробітниками фіскальної служби було проведено одразу 12 обшуків в приміщеннях, що використовувались «конвертаторами» для спілкування з клієнтами, у місцях їх проживання, а також у найбільших «замовників», під час яких було вилучено понад 20 печаток фіктивних фірм, комп’ютерна техніка та документація, яка свідчить про протиправну діяльність.

Нагадаємо, що з початку 2015 року оперативниками Головного управління ДФС у місті ліквідовано 7 "конвертаційних центрів", до бюджету з підприємств реального сектору економіки, що скористались їх послугами, додатково стягнуто близько 95 мільйонів гривень.

Джерело: http://www.agroperspectiva.com/ru/pre...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Ліквідовано ще два потужних «конвертаційних центри»