• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Інвестори знову готові вірити уряду

Ділові Новини

15.04.2015 72 0 0

Україна уникла нового погіршення інвестиційного клімату. За підсумками щоквартального опитування, проведеного Європейською бізнес асоціацією (EBA), інвестиційний клімат станом на I квартал нинішнього року оцінено в 2,51 бала (за 5-бальною шкалою). Нинішній показник, хоч і мінімально, але все-таки вищий, ніж оцінили інвестиційний клімат України наприкінці минулого року (2,5 бала).

Згідно з опитуваннями EBA, ключовою проблемою європейського бізнесу, що працює в Україні, є "слабке валютне регулювання, девальвація гривні, а також непослідовна політика НБУ". Про цю проблему заявили 62% респондентів.

Плюсів небагато, але вони є. Наприклад, 17% респондентів помітили незначне спрощення митного оформлення, ще 11% відзначили поліпшення в судовій сфері, а ще 9% вважають, що вести торгівлю стало простішим.

Окремо варто згадати нову угоду з Міжнародним валютним фондом. Реформи, проведені урядом за вимогами фонду, дають бізнесу надію на поступову стабілізацію економічної ситуації в країні.

У EBA неодноразово говорили, що для реального відновлення припливу інвестицій в країну показник Індексу інвестпривабливості повинен бути не нижчий за 3 бали.

Джерело: http://www.eurointegration.com.ua/art...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Інвестори знову готові вірити уряду