• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Готуються зміни до Держбюджету

Ділові Новини

12.02.2015 79 0 0

Кабінет Міністрів внесе до парламенту проект закону про зміни до Державного бюджету та пакет пов’язаних із ним законопроектів до 15 лютого. Про це заявив віце-прем’єр-міністр — міністр культури В’ячеслав Кириленко на засіданні Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій та голів комітетів.

Також В’ячеслав Кириленко повідомив про ініціативу Кабінету Міністрів провести позачергове засідання Верховної Ради в останній тиждень лютого для розгляду цих законопроектів, повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, своєю чергою, повідомив, що законопроект про внесення змін до бюджету на 2015 рік буде розглянутий після завершення переговорів з місією Міжнародного валютного фонду.

Керівник Парламенту не виключив, що разом зі змінами до бюджету на поточний рік Уряд внесе ряд законопроектів, які у тому числі спрямовані на виконання оновленого бюджету.

Після цього, сказав В. Гройсман, увесь пакет законодавчих актів розглядатиметься у фракціях і комітетах, аби на голосування до сесійної зали було винесено узгоджені рішення.

Він також зазначив, що нині від Уряду не надходило інформації щодо можливих термінів внесення відповідних законодавчих ініціатив.

Джерело: http://legalans.com/articles/economy/...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Готуються зміни до Держбюджету