• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Fitch: міжнародні резерви України цього року зростуть до $13 млрд

Ділові Новини

11.03.2015 64 0 0

Міжнародні резерви України за сприятливого розвитку подій можуть досягти 13 мільярдів доларів вже цього року проти 5,6 мільярда доларів на теперішній момент, вважає старший керуючий міжнародного рейтингового агентства Fitch Пол Роукінс, передає Прайм.

МВФ і Україна раніше погодили нову дворічну кредитну програму на 17,5 мільярда доларів, 11 березня очікується її схвалення радою директорів МВФ.

В інтерв'ю агентству Bloomberg Роукінс висловив думку про те, що ця сума "виглядає досить великою", щоб допомогти Україні впоратися з фінансовими проблемами в найближчі кілька років.

"Якщо все зійдеться, ця сума здається достатньою, щоб відновити резерви до більш прийнятного рівня", - зазначив він.

Нагадаємо, Нацбанк України очікує зростання резервів країни до кінця 2015 року до 17 мільярдів доларів за рахунок реалізації програми реформ і отримання міжнародної фінансової допомоги.

Як повідомляв УНІАН, 12 лютого Кабінет міністрів України затвердив меморандум про співпрацю з МВФ за новою програмою з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) і обсягом кредитування 17,5 млрд дол.

Остаточне рішення про старт нової програми має ухвалити Рада директорів МВФ, засідання якого відбудеться 11 березня. Загальний обсяг фінансової допомоги від МВФ та інших донорів після старту програми з фондом в найближчі 4 роки може становити до 40 млрд дол.
Джерело:http://economics.unian.ua/finance/105...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Fitch: міжнародні резерви України цього року зростуть до $13 млрд