• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Фінансова допомога Україні може бути найбільшою за всю історію МВФ

Ділові Новини

11.02.2015 78 0 0

Міністр фінансів Наталія Яресько сподівається на успішне завершення переговорів з місією МВФ щодо нової програми розширеного фінансування для України. Про це вона заявила у вівторок, 10 лютого, під час Погоджувальної ради голів парламентських комітетів і фракцій.

«Ми дуже близькі до завершення переговорів і я сподіваюся на угоду з МВФ», - сказала глава Мінфіну.

Яресько підкреслила, що мова йде про дуже сильну середньострокову програму реформ, яка розрахована на три-чотири роки.

Напередодні Нацбанк прогнозував завершення роботи місії МВФ 11 лютого. Інші джерела в уряді також підтверджують узгодження проекту меморандуму за новою програмою до кінця поточного тижня, орієнтовно 10-11 лютого.

Нагадаємо, Україна в січні звернулася до МВФ з проханням замінити програму stand-by програмою розширеного фінансування EFF (Extended Fund Facility), розраховану на чотири роки.

Між тим, віце-прем'єр-міністр України, міністр культури В'ячеслав Кириленко зазначив, що у випадку успішного завершення переговорів Міжнародний валютний фонд може надати Україні найбільший обсяг фінансової допомоги за всю історію фонду.

«За теперішніми проектами фінансова допомога Україні може бути найбільшою за всю історію МВФ, якщо брати у співвідношенні до валового внутрішнього продукту, який прогнозується в цьому році згідно з діючим бюджетом», - сказав Кириленко.

На даний момент Україна і МВФ реалізують дворічну програму stand-by обсягом $17 млрд, підписану в квітні 2014 року. Всього у 2014 році Україна отримала від МВФ два кредитні транші обсягом $4,6 млрд.

Загалом, за підсумками 2014 року Україна з різних джерел отримала $9 млрд, виплативши при цьому $14 млрд боргових зобов'язань.

У 2015 році обсяг боргових платежів становитиме близько $11 млрд.

Джерело: http://zaxid.net/news/showNews.do?fin...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Фінансова допомога Україні може бути найбільшою за всю історію МВФ