• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Документальне підтвердження учасником закупівель своєї некорупційності

Ділові Новини

07.05.2015 77 0 0

Мінекономрозвитку нагадало, що починаючи з 26.04.2015 підставами для відмови учаснику, учаснику попередньої кваліфікації в участі у процедурі закупівлі, попередній кваліфікації учасників та відхилення пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційної, цінової пропозиції) такого учасника є, зокрема:

· внесення до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, відомостей про такого учасника (юрособу);

· відсутність антикорупційної програми чи уповноваженого з антикорупційної програми у такого учасника (юрособи) у випадку, коли вони є обов’язковими відповідно до закону.

Спосіб документального підтвердження відсутності наведених підстав для відмови має зазначати замовник у документації конкурсних торгів. Та лише якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) перевищує 1 млн. грн., а робіт — 5 млн. грн.

Водночас замовник може допустити пропозиції відповідного учасника до оцінки й на підставі надання останнім підтвердження в довільній формі із зазначенням відповідної інформації. Але тільки за відсутності інших підстав для її відхилення та зважаючи на невизначеність чинним законодавством форми такого документального підтвердження і на відсутність діючого Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Джерело: http://golovbukh.ua/news/dokumentalne...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Документальне підтвердження учасником закупівель своєї некорупційності