• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Держава заборгувала бізнесу майже 15 млрд грн у вигляді невідшкодованого ПДВ

Ділові Новини

09.02.2015 32 0 0

Борг держави перед бізнесом з невідшкодованого податку на додану вартість станом на 1 лютого становив 14,805 млрд грн.

«Незважаючи на нинішню складну ситуацію в країні, загострення ситуації на сході України та проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, суб’єкти господарювання продовжують отримувати бюджетне відшкодування податку на додану вартість», – заявили у ДФС.

Крім зазначеної суми, ще 6,6 млрд грн на початок лютого було оскаржено бізнесом в судах різних інстанцій, уточнили в дФС. Раніше в Федерації роботодавців України заявляли, що борг по бюджетному відшкодуванню ПДВ до початку року досяг близько 19,3 млрд грн. Причому за 2014 заборгованість зросла на 4,4 млрд грн. З урахуванням того, що 6,8 млрд грн держава повернула ПДВ-облігаціями, борг, по суті, збільшився більш ніж на 11 млрд грн.

Перед ким накопичилося найбільше боргів, в ДФС не повідомляють, посилаючись на норми Податкового кодексу про нерозголошення конфіденційної інформації платника податків. Зате напевно відомо, хто останнім часом отримує відшкодування податку більше за інших.

Як раніше писав «Капітал», в січні більш ніж по 500 млн грн отримали компанії Андрія Веревського «Кернел-Трейд» і Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча, що входить до групи «Метінвест» Ріната Ахметова. За підсумками півріччя (з серпня 2014 по січень 2015 року) найбільше ПДВ повернули компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» – 1,578 млрд грн. Далі слідММК ім. Ілліча, який за шість місяців отримав 1,478 млрд грн. Третій у цьому списку – ІСД, який отримав з серпня минулого року 1,378 млрд грн.

Джерело: http://news.finance.ua/ua/news/~/3441...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Держава заборгувала бізнесу майже 15 млрд грн у вигляді невідшкодованого ПДВ