• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Бізнесу стане простіше оскаржити результати перевірок

Ділові Новини

15.05.2015 66 0 0

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №2004 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зменшення податкового тиску на платників податків).

Автори законопроекту зазначають, що на практиці платники податків обмежені в можливості оскаржити зазначені в акті перевірки висновки контролюючого органу.

Акт звірки є доказом у кримінальному провадженні. Крім того, без повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального злочину і напрямки матеріалів кримінального провадження до суду, підозрюваний не має можливості оскаржити факт порушення кримінального провадження і довести відсутність порушення податкового законодавства.

У зв'язку з цим, законопроектом пропонується виключити норми, які забороняють контролюючим органам приймати податкове повідомлення-рішення у разі наявності кримінального провадження і застосувати для таких випадків загальний порядок прийняття рішень контролюючими органами.

Це дозволить платнику податків не чекаючи закінчення досудового розслідування у кримінальній виробництву, яке може бути досить тривалим, здійснювати оскарження результатів перевірки.

Джерело: http://dr.ck.ua/news/region/16458

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Бізнесу стане простіше оскаржити результати перевірок