• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Бізнес може подати пропозиції щодо перегляду нормативно-правових актів у податковій та митній сферах

Ділові Новини

07.05.2015 65 0 0

У зв’язку зі створенням на базі Інвестиційної Ради при Державній фіскальній службі Робочої групи з проведення перегляду нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) та регулювання підприємництва, бізнес-асоціації запрошують надати свої пропозиції щодо перегляду/скасування відповідних нормативно-правових актів у податковій та митній сферах.

Збір інформації відбувається на виконання доручення Кабінета Міністрів України щодо перегляду актів НПА з питань державного нагляду та регулювання підприємництва. Зокрема, згідно документу КМУ доручив центральним органам виконавчої влади утворити відповідні робочі групи із залученням до їх складу не менше 50 відсотків представників бізнесу.

Утворені робочі групи мають переглянути наявну нормативно-правову базу у сфері державного контролю та регулювання підприємництва і до 15 липня 2015 року подати на розгляд КМУ пропозиції щодо внесення змін до законодавства у відповідних сферах.

Пропозиції щодо перегляду/скасування відповідних нормативно-правових актів у податковій та митній сферах прохання надсилати до 15 травня 2015 року на ел. адресу: zablovskiy@kmu.gov.ua

Джерело: http://msb.enarod.org/%D0%B1%D1%96%D0...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Бізнес може подати пропозиції щодо перегляду нормативно-правових актів у податковій та митній сферах