• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Банківська система збереже стабільність

Ділові Новини

21.05.2015 66 0 0

Мінфін оприлюднив офіційну позицію щодо надання урядові права запровадити мораторій на виплати зовнішніх боргів. У заяві відомства вітається рішення Верховної Ради щодо надання Кабінету Міністрів права у разі необхідності припинити виплати за комерційними зовнішніми боргами держави. Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про особливості здійснення правочинів із державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом», а також Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» у зв’язку з ухваленням Закону України «Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою та місцевим боргом», що надають урядові відповідне право.

Ухвалені закони надають урядові право призупинити виплати за тими зовнішніми державними та гарантованими зобов’язаннями, які окреслено в периметрі боргової операції (окрім двох державних банків і Укрзалізниці). І, таким чином, вони дають право уряду захистити інтереси українського народу, а в разі недобросовісних дій кредиторів щодо України — захистити активи держави та державного сектору.

У заяві оремо наголошується, що надання такого права вітчизняному урядові не створює будь-яких передумов для порушення стабільності банківської системи країни або її валютного курсу. Будь-який мораторій, оголошений відповідно до нового закону, в майбутньому не вплине на двосторонні і багатосторонні офіційні боргові зобов’язання України, а також не впливатиме на її внутрішні зобов’язання.

Джерело: http://ukurier.gov.ua/uk/news/bankivs...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Банківська система збереже стабільність