• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Бізнес водних перевезень - нові вимоги закону набагато жорсткіше

У зв'язку з тим, що Україна має вихід до двох морів і чималій кількості судноплавних річок, дуже важливе місце в економіці країни має бізнес з перевезення пасажирів і вантажів водним транспортом.

Але, для здійснення даної діяльністю необхідно отримати ліцензію. При невідповідності фахівців компанії і транспортних засобів, ліцензійний орган може відмовити у видачі нової ліцензії, і тоді компанія виявиться банкрутом, або ж вкладе серйозні капіталовкладення для усунення недоліків, у зв'язку з якими чиновники відмовляють у видачі ліцензії.

Так, Кабмін постановою № 1186 затвердив нові Ліцензійні умови провадження госпдіяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським транспортом (діють з 23.01.2016 року).

Приміром, для отримання ліцензії, ліцензіат повинен укласти відповідні договори обов'язкового страхування, передбачені статтею 7 Закону України "Про страхування", а саме:

договір страхування засобів водного транспорту;
договір страхування відповідальності морського судновласника;
договір страхування відповідальності морського перевізника та виконавця робіт, пов'язаних із обслуговуванням морського транспорту, щодо відшкодування збитків, завданих пасажирам, багажу, пошті, вантажу, іншим користувачам морського транспорту та третім особам.

Зауважимо, що ліцензіат повинен забезпечити на малих / маломірних судах безпечні умови, режим праці, а також обладнання всіма необхідними для цього засобами. Також дана корпорація повинна у своїй діяльності дотримуватися кадрові, організаційні та технологічні вимог з урахуванням типу, призначення і району плавання судна (суден), судновласником яких вона є.

Джерело: http://news.wikilex.com.ua/2016/01/26...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Бізнес водних перевезень - нові вимоги закону набагато жорсткіше