• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Зняття валютних обмежень переноситься на третій квартал

Затримка з переглядом програми розширеного фінансування МВФ привела до перенесення очікуваної дати лібералізації валютних обмежень, повідомили Delo.UA в прес-службі НБУ.

Як зазначила прес-служба, процес зняття тимчасових валютних обмежень, введених в 2014-2015 рр., Ґрунтується на дорожній карті, розробленої спільно з Міжнародним валютним фондом та затвердженої в квітні 2015 року.

Ця дорожня карта не походить з будь-яких конкретних проміжних або фінальних термінів, а виходить з наявності економічних і фінансових передумов для пом'якшення або зняття тих чи інших обмежень. На сьогоднішній день ключовою з таких передумов є успішне завершення другого перегляду програми розширеного фінансування МВФ, яке забезпечить важливі умови для фінансової стабільності, в тому числі, нарощування міжнародних резервів.

"Зрушення графіка отримання чергових траншів від МВФ вплинув на наявність передумов для валютної лібералізації, що, у свою чергу, не дозволяє зберегти ті темпи валютної лібералізації, на які Національний банк розраховував спочатку", - повідомили в прес-службі.

Спочатку Нацбанк підкреслював, що при наявності всіх передумов основний масив заходів, направлених на лібералізацію, буде завершений до середини 2016 року. Через зволікання з податковою реформою і прийняттям бюджету, транші зрушилися на 3 місяці, відповідно, весь термін лібералізації зсувається на третій квартал.

Нагадаємо, чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $ 16950000000 за поточним курсом) з першим траншем в $ 5 млрд спочатку припускала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько $ 1,62 млрд) і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($ 0,60 млрд).

 

Джерело: http://delo.ua/finance/snjatie-valjut...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Зняття валютних обмежень переноситься на третій квартал