• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області

Рiшенням Київської обласної ради VI скликання від 23.06.2015 № 954-49-VI затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки.

Програма є одним із важливих інструментів реалізації на регіональному рівні державної політики сприяння розвитку малого і середнього підприємництва, активізації політики щодо зайнятості населення, розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності та спрямована на створення умов для сталого розвитку господарюючих суб’єктів, удосконалення ринкових відносин.

У рамках виконання Програми передбачається здійснити заходи відповідно до пріоритетних завдань за напрямами підтримки малого і середнього підприємництва: впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності; фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка; ресурсне та інформаційне забезпечення; формування інфраструктури підтримки підприємництва.

Реалізація заходів Програми потребує фінансування окремих заходів з інших джерел (на 2015 рік – 18289,0 тис. грн., на 2016 рік – 18059,1тис. грн.) та конкретних заходів – у межах кошторису виконавців.

Наприкінці 2016 року від реалізації Програми очікується:

  • збільшення кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва;
  • збільшення обсягів надходжень від діяльності суб’єктів малого і середнього підприємництва до бюджетів усіх рівнів від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;
  • підвищення частки малих і середніх підприємств у загальному обсязі реалізації продукції (товарів, послуг) регіону;
  • розширення інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області