• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Яких пільг позбавили громадян в 2016 році – ІНФОГРАФІКА

 

Народні депутати схвалили внесення змін до деяких законодавчих актів України, позбавивши багатьох українців пільг та соціальних виплат. Докладніше - в інфографіці РІА Новини Україна.

Підводячи підсумки 2015 року, мало хто з представників експертного співтовариства був позитивний в своїх оцінках. Навіть ті, хто з усіх сил намагався не образити чинну владу, не могли не визнати - рік став переломним, від поганого життя до ще гіршого.

Фото: РІА Новини Україна

Важко також назвати позитивними прогнози фахівців на 2016 рік. Майбутній період, на думку політологів, хоч і не буде буяти гучними подіями, все ж не стане легкою прогулянкою. І з цим складно не погодитися. Адже, по суті, в новому році політикам доведеться зайнятися вирішенням проблем, на які було вирішено закрити очі.

Навряд чи подорожі в об'єднану Європу будуть значитися в пріоритетах українців на 2016 рік. У ситуації повного зубожіння в суспільстві, швидше, подбають про банальне виживання, ніж про європейські цінності і туристичні вишукування. Похапцем прийнятий бюджет на майбутній рік є таким же антіцісоціальним, як і попередній, а значить, співгромадянам доведеться розраховувати виключно на себе.

Джерело: http://newsradio.com.ua/2016_01_13/JA...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Яких пільг позбавили громадян в 2016 році – ІНФОГРАФІКА