• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Як отримати довідку про відсутність заборгованості, якщо банк в процесі ліквідації

ДФСУ роз’яснила, як підприємству отримати довідку про відсутність заборгованості за формою № 22-ОПП у разі наявності незакритого розрахункового рахунку в банку, що проходить процедуру ліквідації.

 

Обставинами заперечень контролюючого органу щодо здійснення державної реєстрації припинення юридичної особи може бути відсутність повідомлень від фінансових установ про закриття всіх рахунків такого платника податків, у тому числі відкритих через відокремлені підрозділи.

 

Ця норма не застосовується, якщо у разі ліквідації або реорганізації платника податків, поточний рахунок якого відкритий у банку, який ліквідується, і за яким не задоволені кредиторські вимоги, платник податків надав довідку про суму визнаних ліквідатором банку кредиторських вимог та черговість їх задоволення.

 

У разі остаточної ліквідації банку та його виключення з Державного реєстру банків рахунки клієнтів цього банку можуть вважатися закритими з часу прийняття рішення про його виключення з Державного реєстру банків. Контролюючі органи визнають закритими рахунки, відкриті у ліквідованих банках, у разі ненадходження повідомлення про їх зміну (відкриття) у новоствореній філії чи установі банку.

 

У листі від 28.10.2015 р. № 22777/6/99-95-42-02-16-01 ДФСУ додатково інформує, що в ІС «Податковий блок» надано можливість після завершення ліквідаційних процедур формувати довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів за формою № 22-ОПП, якщо у платника податків залишились незакритими його рахунки у фінансових установах.

Джерело: http://business-companion.te.ua/news_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Як отримати довідку про відсутність заборгованості, якщо банк в процесі ліквідації