• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Як користуватись сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (ЗІР)

З грудня 2013 року на офіційному веб-порталі ДФС України створено та запроваджено загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).

Інформаційна довідка про «ЗІР» знаходиться в розділі «Про ресурс» на сторінці веб-порталу ДФС України.

Робота «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією. Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень) та з метою зменшення витрат часу представників бізнесу при отриманні відповіді з питань податкового законодавства. .

У розділі «Запитання - відповіді з Бази знань» реалізована можливість самостійного пошуку інформації, шляхом ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються клієнти до Контакт-центру телефоном, електронною поштою та письмово.

Сервіс забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використання Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів, а в перспективі запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.

Джерело:http://golapristan.com/ukrnews/38239-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Як користуватись сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (ЗІР)