• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Як економити на споживанні ресурсів

1 из 1

На воді можна заощадити до 500 грн на рік, якщо розумно підходити до її використання (читайте докладніше: http://www.epochtimes.com.ua/zdorovyi...).

Ще 300 грн можна заощадити на електриці, все, що потрібно від споживачів, — не залишати прилади увімкненими в розетку. Хоча вони споживають лише 5—10% енергії, проте в сумі це виливається в копієчку (дізнайтеся тут:http://www.epochtimes.com.ua/ostanni-... ).

І нарешті, найзначніше збереження коштів — до 50% комунальних платежів — ми отримуємо, якщо раціонально використовуємо тепло. Ми намагаємося утримати його в приміщенні (у квартирі, в будинку) шляхом утеплення стін та заміни вікон (див:http://www.epochtimes.com.ua/novyny-k...).

Дотримуючись нехитрих правил у побуті для економії води, тепла та світла, ми не тільки допомагаємо своїй сім'ї не розтрачувати бюджет, а й оберігаємо навколишнє середовище від виснаження. Адже, що не кажи, а всі ресурси людина бере у природи, чи то вода з річки, електрика, отримана шляхом розщеплення атома, чи тепло від спалювання газу, нафти або вугілля. Добро посієш, добро й повернеться до нас.

Джерело: 

http://www.epochtimes.com.ua/ostanni-...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Як економити на споживанні ресурсів