• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Як Україні боротися за інвестиції

Через кризу в Китаї, яка призвела до обвалу на світових біржах та знецінення багатьох національних валют, інвестори неохоче вкладатимуть гроші в країни, що розвиваються.

Економісти кажуть, що Україні слід поборотися за кожен долар. Перш за все – ефективними реформами. Відстрочення виплати боргів міжнародними кредиторами на 4 роки та часткове списання заборгованості має цьому сприяти.

"Пропозиція цього ресурсу швидко зменшиться, і це означає лише одне – конкуренція за інвестиції зросте і та країна отримає інвестиції, яка зможе запропонувати більш вигідні умови для інвесторів", — вважає економіст Олег Устенко.

За даними Держстату, в Україну за 24 роки іноземці інвестували менше 43 мільярдів доларів. При чому за перші півроку 2015-го понад 350 мільйонів вивели з нашої держави. Відлякує інвесторів не лише війна на Сході України, а й відсутність реформ, кажуть експерти. Перш за все - судової системи

Президент інвестиційного фонду Ярослава Джонсон запевнила, що за останніх 5 років майже 74 компанії залишили Україну через те, що тут немає правосуддя

Водночас у Мінекономіки кажуть, що судова реформа може тривати роками. Там ініціюють створення в Україні комерційного арбітражу.

Однак ситуація з інвестиціями може поліпшитись у разі проведення податкової реформи та подолання корупції, що зараз перебувають на порядку денному в Кабміні.

Джерело: http://24tv.ua/news/showNews.do?ekspe...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Як Україні боротися за інвестиції