• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Вартість землі в Україні

Вартість землі в Україні навряд чи перевищить 1 000 доларів за гектар

Сільськогосподарські землі в Україні після зняття мораторію на їх продаж навряд чи будуть коштувати очікувані 2990 доларів за гектар.


Такою думкою поділився з читачами інтернет-видання «Агравері» Олександр Гаврилюк, керівник галузевої практики «Агробізнес».


Експерт зазначає, що ніхто не забороняє моделювати український ринок на основі європейського досвіду. Однак нічого спільного з українською дійсністю в цих моделях не буде, оскільки в країнах ЄС і в Україні абсолютно різна історія землекористування, різна величина земельних наділів і т.д.
Гаврилюк підкреслив, що в Європі вартість фінансових ресурсів і дотації в чому визначають вартість землі, вона дорожчає. А в Україні дотацій немає, і не передбачається, при цьому вартість іпотечного фінансування досягає 25% в році. Тому навряд чи в найближчі роки, а то й десятки років, вартість гектара сільськогосподарської землі в Україні буде вище, ніж 1000 доларів.


У країнах ЄС найвищі ціни на землю встановлені на Мальті і в Нідерландах (понад 60000 доларів за гектар), в країнах Західної Європи вони варіюють у межах 15030000 доларів, в країнах Східної Європи - 1-5 тисяч доларів. За прогнозами фахівців VoxUkraine, вартість землі в Україні становитиме 2990 доларів за гектар після зняття мораторію на їх купівлю продаж.

Джерело: 

 

http://atmagro.ru/2016/01/26/stoimost...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Вартість землі в Україні