• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні запустять енергетичну інвестиційну платформу

У 2015 році в Україні запрацює крос-секторальний навігатор «Українська енергетична інвестиційна платформа", повідомляє day.kiev.ua.

Механізм був створений Центром економічного і соціального партнерства за підтримки Міненерговугілля та Держагентства з енергоефективності і енергозбереження. Адміністрування платформи покладено на американську компанію Traficon, яка має великий консалтинговий досвід просування міжнародних проектів.

Проект покликаний з одного боку надати доступ підприємствам традиційної і відновлюваної енергетики до інвестиційних пропозицій різного масштабу, з іншого - прокласти місток для інвесторів, які готові вкласти свої капітали в українську енергетику.

В межах інвестиційної платформи з використанням новітніх методологій і технологій буде створено інтерактивний реєстр інвестиційних проектів, а також інвесторів та інших учасників ринку енергетики. Як зазначає уповноважений представник в Україні міжнародної некомерційної організації "Центр економічного і екологічного партнерства" Іван Григорук, в першу чергу інвестиційний навігатор налагодить взаємодію між державними і приватними компаніями - власниками проектів.

За словами заступника голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Валентина Шліхти, загальний економічно досяжний потенціал України у енергетиці оцінюється майже у 100 млн тонн умовного палива або в 68 млн тонн нафтового коефіцієнта. З огляду на розвинуте аграрне виробництво найбільші перспективи у секторі ВДЕ має біоенергетика - тверда біомаса і біогаз.

Великий потенціал в Україні мають й інші сфери відновлювальної енергетики.Так,мала сьогодні гідроенергетика країни виробляє у півтора рази менше електроенергії, ніж у 1970 році, нагадує Валентин Шліха, зауважуючи, що багато законсервованих об'єктів зовсім нескладно відновити.

Наразі частка ВДЕ у загальному об'ємі виробленої в Україні електроенергії становить 4,5%. «Довести цей показник до 11% до 2020 року можна лише за допомогою інвесторів, яким держава буде всіляко сприяти» - запевняє Валентин Шліхта.

Джерело: http://ecotown.com.ua/news/V-Ukrayini...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні запустять енергетичну інвестиційну платформу