• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні відбувся перший в цьому році аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

В Україні було проведено відкритий аукціон з продажу дозволів на користування надрами. Перший аукціон цього року пройшов у приміщенні Державної служби геології та надр України 24 липня 2015 року.

На аукціон були виставлені нафтогазові (нафта, газ природний, конденсат) ділянки у Харківській, Львівській та Закарпатській областях, а також Янчурковска ділянка - підземні мінеральні природні столові води.Ділянки під геологічне вивчення, в тому числі з дослідно-промисловою розробкою з подальшим видобуванням.

Для участі в аукціоні зареєструвалося 18 учасників. Ділянки користувалися небувалим досі інтересом, іпішли з молотка за суми, що у десятки разів перевищували початкову вартість. Так, наприклад Рудниківська площа була придбана за 11 555 180 грн., при стартовому прайсі–295 180 грн.

«Аукціон проходив чесно та відкрито. Я щасливий, що нарешті ми наблизилися до європейських стандартів роботи, і спецдозволи були продані на реальних незалежних торгах. Такого інтересу до ділянок та кількості «кроків» Україна давно не бачила. Я задоволений результатом проведеної роботи, та впевнений, що ми на правильному шляху до відкритих ринкових відносин, здорової конкуренції інвесторів і стабільних високих надходжень до державного та місцевих бюджетів», - прокоментував результати аукціону Микола Бояркін, в.о. голови Держгеонадра Україна.

Джерело:http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні відбувся перший в цьому році аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами