• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні об'єднуються два великих банки

"Альфа Банк" та "Укрсоцбанк" утворюють третє по потужності об'єднання банків в Україні.


Про це заявив "Економічній правді" президент українського "Альфа-Банку" Олександр Луканов.

"Для нас ця угода не випадково. Це продовження співпраці, оскільки нещодавно протягом двох років "Альфа Груп" була найбільшим міноритарним інвестором в UniCredit (через Фонди Памплони). Ми надали підтримку SPO, коли UniCredit мав потребу в додатковому капіталі. Той факт, що допускає входження UniCredit в капітал банківського холдингу - найкраще підтвердження співробітництва. Ми раді вітати нового акціонера і сподіваємося, що співпраця краще позначиться на розвитку українського банківського сектора", - наголосив Луканов.

Як зазначається, компанії протягом наступних трьох місяців будуть вести переговори, в результаті яких UniCredit в обмін на продаж свого українського банку може отримати міноритарну частку в ABH Holdings.

"Якщо угода пройде всі етапи узгодження c уповноваженими органами, то UniCredit стане акціонером холдингу, йому будуть належати банки в Росії, Нідерландах, Казахстані, Білорусі і два банки в Україні", - додало джерело.

Крім того, як наголошується, питань c погодженням угоди в НБУ виникнути не повинно.

За даними 2008 року, головою правління "Ферротрейд Інтернешнл" (один із акціонерів Укрсоцбанку) був Владислав Рашкован, після працював першим заступником голови UniCredit в Україні, a c кінця 2014 року є заступником голови Національного банку України. Швидше за все, він виступить у ролі комунікатора в переговорах o легалізації операції в НБУ, йдеться в повідомленні.

За підсумками першого півріччя 2015, Укрсоцбанк і "Альфа-Банк" займали 7 і 8 місце за розміром активів в Україні.

У разі успішного завершення операції, утворюється об'єднання двох банків з сумарними активами в розмірі 85,6 млрд грн. Це виводить групу "Укрсоц-Альфа" на четверте місце за величиною в Україні.

Випереджати їх будуть тільки "Приватбанк" (на 1 липня активи становили 240 млрд грн), a також державні "Ощадбанк" (148 млрд грн) і "Укрексімбанк" (145 млрд грн)

Джерело: http://www.news-cloud.net/news/ukrain...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні об'єднуються два великих банки