• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні можуть відновити державні перевірки підприємств харчопрому

Ділові Новини

21.10.2015 86 0 0

Парламент планує замінити спецрежим перевірок бізнесу, що діє до кінця 2016, на мораторій, який не поширюватиметься на підприємства харчової промисловості.

На цьому в блозі на Європейській правді наголосила радник з харчового законодавства Групи Світового банку (WBG) Катерина Онул.

У Верховній раді України зареєстровано законопроект «Про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Пропонується запровадити мораторій на перевірки замість спеціального режиму проведення перевірок, який діє зараз. Водночас мораторій не поширюється на проведення державного контролю безпечності та якості харчових продуктів.

«Поява можливості здійснювати на постійній основі державний контроль за тим, як виробляють та поводяться з харчовими продуктами, дасть змогу реалізувати положення нового харчового закону. Це, в свою чергу, означає можливість створення ефективної системи державного контролю, запровадження в Україні європейських стандартів захисту споживачів і ведення бізнесу та наближення до нових ринків», — пише Онул.

Вона зазначила, що самі харчовики все частіше звертаються до Держветфітослужби з проханням перевірити їх, бо цього вимагають їхні торговельні партнери.

Нагадаймо, згідно закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», проведення перевірок бізнесу вимагає отримання дозволу Кабінету міністрів. Зазначений порядок діє до кінця 2016 року.

Джерело: http://agravery.com/uk/posts/show/v-u...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні можуть відновити державні перевірки підприємств харчопрому