• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні ліквідовують Державну службу зайнятості

Міністр соціальної політики України, Павло Розенко оголосив про нововведення для безробітних. Державна служба зайнятості буде розформовуватися.

Як зазначив міністр стан Державної служби зайнятості України в її нинішньому вигляді потребує негайного реформування. Дана служба є вкрай неефективною.

Тому міністр анонсував, що цю службу буде ліквідовано, а замість неї буде створюватися Національне агентство праці.

Нове агентство буде мати менше можливостей. Діяльність нового агентства буде обмежена виключно основною функцією відомства – надання якісних послуг для населення, що потребує працевлаштування.

До таких висновків прийшов міністр зважаючи на гіркий досвід останніх тижнів.

Зазначимо, що голову центрального апарату Державної служби зайнятості під час отримання хабара спільно з працівниками Генеральної прокуратури затримали співробітники СБУ. Чиновник організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба, використовуючи підлеглих в протиправних схемах, які змушували підприємців платити «данину» за перемогу в тендерах.

Встановлено, що разом із головою тендерного комітету Державної служби зайнятості вони одержали неправомірну вигоду в особливо великому розмірі у загальній сумі понад 600 тисяч гривень.

Нагадаємо, що проблема безробіття на сьогоднішній день в Україні актуальна як ніколи. Заступник міністра соціальної політики Валерій Ярошенко повідомив, що безробіття серед населення досягло самого високого рівня за всі роки існування України.

Джерело:http://www.pohlyad.com/news/n/95989

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні ліквідовують Державну службу зайнятості