• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Уряд дерегулював тарифоутворення міжміських пасажирських перевезень

Ділові Новини

08.05.2015 20 0 0

Уряд України продовжує реформу з децентралізації. Скасування державного регулювання тарифів на перевезення пасажирів всередині окремих областей дозволить регіонам збирати більше податків на місцях та підтримає місцевий бізнес.

Розроблений Урядом України документ скасовує державне регулювання обласними та міськими держадміністраціями тарифів на перевезення пасажирів автобусами в приміському та міжміському сполученні всередині областей. Нагадаємо, що вільне тарифоутворення міжміських маршрутів між різними областями застосовується ще з 1996 року.

Лібералізація тарифоутворення сприятиме створенню конкурентних умов діяльності у цьому сегменті транспортних послуг, залученню інвестицій для оновлення та поповнення парку автобусів, підвищенню якості й безпечності перевезень.

Міські пасажирські перевезення є соціально значущими послугами. Тому Кабінет Міністрів України зберіг державне регулювання пасажирських перевезень всередині міст та окремих населених пунктів, яке буде здійснюватись місцевими органами самоврядування.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Уряд дерегулював тарифоутворення міжміських пасажирських перевезень