• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Український Google оголосив набір на безкоштовні онлайн-курси по e-commerce

Компанія Google Україна оголосила про старт власної програми з розвитку українського бізнесу. Програма «E-commerce Академія Google» включає в себе офлайн-конференцію в Києві і серію онлайн-семінарів, в рамках яких експерти «Корпорації Добра» розкажуть учасникам, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, дадуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та питань логістики.

«« E-commerce Академія Google »- комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення і розвитку бізнесу в інтернеті. В Україні існує багато компаній, які виробляють високоякісні товари за конкурентними цінами і демонструють великий потенціал росту і розвитку. Дана ініціатива створена, щоб допомогти виробникам поглибити їх знання і розуміння того, як будувати правильний e-commerce бізнес і розвивати власні бренди в інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо », - йдеться в офіційному блозі Google Україна.

Програма стартує у вересні 2015 року. Участь у ній безкоштовне. Для того, щоб потрапити на курси, потрібно заповнити анкету на сайті. https://docs.google.com/forms/d/1ER27...

Джерело: http://ain.ua/2015/07/21/592840

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Український Google оголосив набір на безкоштовні онлайн-курси по e-commerce