• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Українці зможуть здійснювати безвізові поїздки в ще одну державу

Уряд Канади, а також канадські опозиціонери, підтримали пропозицію про скасування короткострокових віз для українців. Зараз влада країни працюють над технічними нюансами, і найближчим часом між двома державами буде запроваджено безвізовий режим.

Як повідомили в штабі партій Канади, в України і Канади склалися особливі стосунки, до того ж, на території Канади проживає більше мільйона громадян українського походження, тому питання про скасування візового режиму для коротких подорожей піднімався дуже давно. Майже у всіх канадських партіях виступають за скасування короткострокових віз. Приміром, лідери Зеленої партії говорять про те, що українці, які вирішили приїхати в Канаду тільки для відпочинку і огляду визначних пам'яток, не повинні оформляти візу.

Проте представники правлячої Консервативної партії поки не давали жодних коментарів на цю тему. Вони тільки заявили про те, що готові збільшити можливості для громадян, які хочуть отримати канадське громадянство. За останні дев'ять років статус постійного жителя був привласнений 22 тисячам громадян України. Крім цього, за всі ці роки зросла майже вдвічі число українських студентів. Через два дні в Канаді пройдуть вибори, і очікується, що правлячою партією стануть ліберали, які виступають за скасування віз і випереджають Консервативну партію на чотири відсотки. Якщо ліберали переможуть на виборах, українці зможуть сміливо розраховувати на безвізовий в'їзд до Канади.

Джерело: http://replyua.net/

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Українці зможуть здійснювати безвізові поїздки в ще одну державу