• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Українці будуть отримувати окремі рахунки за автономне опалення

ред. Uteka.ua

11.02.2016 116 0 0

Депутати визначили порядок підписання договорів на надання комунальних послуг. Згідно з новими правилами, тариф на автономне опалення буде розраховуватися окремо від централізованого.

Українці, які проживають в багатоквартирних будинках, повинні будуть створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків до липня 2016 року.

Тепер буде чітко розподілятися плата за управління та за послуги утримання будинку. Щоб люди розуміли, яка сума піде на оплату роботи управителя, а що - на обслуговування будинку.

У законі вводиться поняття автономного опалення: якщо в будинку є котельня, то тариф буде встановлюватися тільки для жителів цього будинку. На сьогоднішній день автономне опалення вважають як централізоване. Споживачам, які проживають в багатоквартирних будинках, тепло будуть постачати згідно з договором, а рахунки на автономне опалення будуть надаватися окремо. Якість послуг буде контролюватися.

З 1 січня 2017 року Україні не буде єдиних комунальних тарифів навіть на рівні областей. У кожному будинку розмір оплати за отримані послуги буде визначатися на загальних зборах мешканців.

Джерело: http://hyser.com.ua/economics/ukrainc...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Українці будуть отримувати окремі рахунки за автономне опалення