• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україна до кінця 2016 року відкриє 20 торгових представництв

Україна до кінця 2016 року планує відкрити 20 торгових представництв у країнах, найбільш перспективних для розвитку економічних відносин.

Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди", розповів під час українсько-литовської ділової ради міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

"До кінця року ми відкриємо шість торгових представництв в країнах, найперспективніших для розвитку торговельних відносин. Вже наступного року відкриємо ще 14. Таким чином, до кінця наступного року діятиме 20 торгових представництв України за кордоном", - зазначив він.

Очевидно, йдеться про офіси торгового представника України, які наразі планується створювати.

При цьому у МЗС заявляють про можливість відновлення роботи торговельно-економічних місій, проте в якості самостійних організацій, що надаватимуть комерційні послуги експортерам і працюватимуть на умовах самозабезпечення.

Також, за словами Абромавичуса, найближчим часом уряд планує організувати низку масштабних візитів українського бізнесу за кордон.

Першим таким візитом стане поїздка до Ірану вже у вересні.

"Ми хочемо, щоб туди поїхало 50-100 представників найбільших українських компаній. Це дозволить налагодити відносини з дуже перспективним торговельним партнером. Згодом організація подібних візитів має стати регулярною", - наголосив міністр.

Джерело: http://www.eurointegration.com.ua/new...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україна до кінця 2016 року відкриє 20 торгових представництв