• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

У лютому активується попит на елітну оренду: експертна думка

ред. Uteka.ua

05.02.2016 60 0 0

У січні 2016 року обсяг коштів, витрачених на оренду елітної нерухомості Києва (від 2,5 тис. Дол. США на місяць) склав 16 тис. 272 ​​дол. США.

Це на 5% нижче показників грудня. Частка угод в елітному сегменті зайняла 4% від усіх угод з оренди, укладених протягом місяця. Витрати на оренду квартир в елітному сегменті склали 20% від всієї суми витрат на оренду нерухомості в Києві за результатами січня.

Квартири зайняли 60% від усього обсягу ринку оренди елітної нерухомості. У орендарів даної категорії в січні попит мали квартири в нових будинках (від 2013 року побудови) з ремонтом в центральній частині Голосіївського та Шевченківського районів.

Затребувані площі - 80-130 кв. м за ціною від 15 до 18 дол. за кв. м/місяць. Нежитловий фонд склав 10% ринку елітної нерухомості в січні. У цій категорії орендарів цікавили офісні приміщення відкритого типу, з фасадної групою, зручною транспортною розв'язкою в Дніпровському районі. Популярними були офіси на перших поверхах в нових будинках площею близько 180 кв. м. Орендна ставка таких пропозицій склала від 10 до 12 дол. за кв. м/місяць.

Будинки зайняли 30% ринку оренди елітної нерухомості. Тут користувалися попитом сучасні будинки в межах міста (Печерський, Солом'янський райони) з прибудинковою територією 6-12 соток, з висококласним ремонтом, готові для проживання. Вартість таких пропозицій склала 9-13 дол. США/кв. м.

Незважаючи на тривалі новорічні канікули, в сегменті оренди елітної нерухомості в січні було досить багато запитів з боку орендарів. Стабільним попитом користуються апартаменти в нових будинках, комерційні приміщення біля зручних транспортних розв'язок і приватні будинки, розташовані в межах міста.

В незалежності від профілю об'єкта, орендарів цікавить пропозиція з якісним ремонтом. У лютому ми очікуємо активізацію попиту, при цьому істотної зміни орендних ставок не прогнозуємо.

Джерело: http://meget.kiev.ua/news/view/31006/

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

У лютому активується попит на елітну оренду: експертна думка