• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Топ-3 правових подій тижня для бізнесу

1. Набув чинності Закон про звільнення єдинників від застосування РРО

23 липня офіційно опублікований і набрав чинності Закон № 569-VIII, згідно з яким не застосовують РРО платники єдиного податку: першої групи; другої і третьої груп (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн. грн. Підприємцям дозволено не зберігати контрольну стрічку РРО протягом 3-х років, передбачені також багато інших змін, зокрема, щодо обслуговування РРО сервісними центрами. Кабмін до 1 вересня має розробити порядок проведення перевірок.

2. Готуються законодавчі зміни для реформи ринку праці

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк підкреслив необхідність прийняття парламентом законопроекту Трудового кодексу. Крім того, Прем'єр закликає прийняти законодавство для продовження пенсійної реформи - зміни щодо запровадження накопичувальної системи, законопроект про захист трудових мігрантів та законопроект про Національне агентство з питань зайнятості.

3. Єдиний податок на зарплату та інші податкові зміни

Голова ДФС повідомив, що податкові зміни планується подати до ВР восени. Але Петро Порошенко закликав прискорити розробку податкової реформи. Запропонована ідея об'єднання ПДФО, ЄСВ та військового збору в єдиний податок на заробітну плату. Також Президент закликав Верховну Раду повернутися до обговорення оподаткування розкоші. П. Порошенко заявив, що не підпише податкову реформу, якщо вона не буде передбачати збереження єдиного податку для малого та середнього бізнесу.

Джерело: http://dr.ck.ua/news/region/17458

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Топ-3 правових подій тижня для бізнесу