• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Стало відомо, які міста підключать до системи ProZorro

До електронної системи ProZorro долучаться Одеса, Львів, Житомир, Миколаїв і Чернігів. Спершу через систему відбуватимуться закупівлі до 200 тисяч гривень для товарів і послуг, до 1,5 мільйона гривень - для робіт. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства економічного розвитку і торігвлі.

У закупівлях з вартістю до 200 тисяч гривень трапляється найбільше зловживань, наголошується в повідомленні.

До кінця року передбачається переведення усіх державних закупівель в Україні в електронний формат. Зараз із ProZorro працюють міністерства та відомства. В Одесі відбувається підготовка фахівців з держзакупівель до роботи в новому форматі. У Львові пілотний проект з використання електронної системи закупівель стартував з 1 січня. В Чернігові комунальні підприємства й управління проводять так звані допорогові держзакупівлі з 15 січня. В Житомирі готуються розпочати працювати за новим принципом із 1 лютого.

Систему ProZorro в пілотному режимі запустили минулого року. У систему заведено майже 39 тисяч тендерів від понад 2,3 тисячі державних замовників. Загальна економія бюджетних коштів уже перевищила 500 млн гривень і продовжує зростати.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/economics/_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Стало відомо, які міста підключать до системи ProZorro