• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Спрощення порядку митного оформлення товарів

Ділові Новини

29.04.2015 51 0 0

Зазнав змін Порядок митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України та підлягають обов’язковій сертифікації в Україні, затверджений постановою КМУ від 14.05.2008 № 446. Тепер його дію поширено на митне оформлення контрольованих товарів, поміщених у режим імпорту, якщо такі товари:

· ввозяться юрособами та призначені для продажу (реалізації) на митній території України;

· ввозяться громадянами на митну територію України та підлягають декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої для підприємств;

· належать до транспортних засобів, вузлів, агрегатів та частин до них.

При цьому контрольованими визнаються товари, що підлягають обов’язковій сертифікації в Україні, назва (опис) та код класифікації згідно з УКТЗЕД яких збігаються з назвою продукції та кодом, зазначеними в переліку, затвердженому Мінекономрозвитку. Якщо збігається лише назва або код, товар вважається таким, що не підлягає обов’язковій сертифікації.

Інформація з Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції у відкритому доступі розміщуватиметься на веб-сайті Мінекономрозвитку та передаватиметься ДФС. Тож дані про сертифікований товар (назва, тип, вид, марка та виробник) будуть наявні і в Єдиній автоматизованій інформаційній системі органів фіскальної служби України.

Також скасовано обов’язковість подачі митниці не передбаченого законом рішення органу із сертифікації, що скоротить час проходження товарів через митницю.

Джерело: http://golovbukh.ua/news/sproshhennja...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Спрощення порядку митного оформлення товарів