• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Скільки заробляє і втрачає український бізнес (інфографіка)

Будь-яка економічна криза неминуче відображається на бізнесі. При падінні економіки, як правило, багато підприємств починають нести фінансові втрати, і бізнес-сектор, взятий в цілому, стає тимчасово збитковим.

Криза 2014-2015 років не стала винятком – більше того, через високу девальвацію та інфляцію масштаби втрат були, за мірками попередніх років, величезні. При цьому, ті ж фактори призвели до того, що прибуток тих підприємств, які отримали позитивний фінансовий результат, також істотно перевищив прибуток таких підприємств у минулі роки.

Джерело: Державна служба статистики

У 2015 році сукупний фінансовий результат підприємств, ймовірно, все ще буде від’ємним передусім через великі втрати в першому півріччі.

Втім, враховуючи поступове відновлення економіки в 3-4 кварталах, результат за підсумками року може дещо покращитися порівняно з результатом за підсумками першого півріччя.

У 2016 році на тлі очікуваного відновлення економічного зростання, цілком можна очікувати, що сукупно бізнес-сектор буде прибутковим. Це, в свою чергу, дасть компаніям фінансові ресурси для інвестицій і створення нових робочих місць.

Джерело: http://news.finance.ua/ua/news/-/3628...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Скільки заробляє і втрачає український бізнес (інфографіка)