• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки грошей з банківських карт

ред. Uteka.ua

18.02.2016 76 0 0

Будьте уважні: шахраї навчилися викрадати дані з пластикових карток без застосування звичних скімерів на банкоматах.

Скіммер є інструментом зловмисника для зчитування даних з пластикової карти.

Зазвичай це майже непомітне пристрій встановлюється в картоприймач банкомату або кардрідер на вхідних дверях в зону обслуговування клієнтів в приміщенні банку.

Скіммер обладнаний системою зчитування магнітної голівкою, перетворювачем, вбудованою пам'яттю і перехідником для підключення до комп'ютера.

При «прокочуванні» через нього картки девайс зчитує необхідні дані з магнітної смуги для подальшого відтворення на підробленою карткою, щоб з її допомогою можна було розпоряджатися грошима на рахунку оригінальної картки.

Пін-код картки зчитується за допомогою замаскованої накладки на клавіатуру банкомату або крихітної відеокамери, захованої поблизу.

Однак тепер зловмисники навчилися обходитися без скімерів, просто «врізаючись» в мережевий кабель передачі даних окремо стоїть банкомату.

Фахівці з кібербезпеки повідомляють, що в США нещодавно були зареєстровані епізоди оригінального шахрайства з банкоматами двох великих банків.

У всіх випадках в мережевий кабель банкомату було підключено пристрій, що зчитує, яке передавало дані про всі операції банкомату хакерам по бездротовому каналу.

Такий найпростіший спосіб дозволяє атакувати окремо встановлені банкомати, у яких є доступ до проводів, якими він підключений до мережі.

Зрозуміло, підключитися таким чином до банкомату, вбудованому в стіну, неможливо, а в решті випадків слід бути вкрай уважними.

Джерело: http://meget.kiev.ua/news/view/31071/

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Шахраї придумали новий спосіб крадіжки грошей з банківських карт