• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Що треба тримати в секреті? Поради мудреців

ред. Uteka.ua

11.02.2016 115 0 2

1. Перше, що треба тримати в секреті, кажуть мудреці - свої далекосяжні плани. Мовчіть до тих пір, поки цей план не збудеться. Будь-які наші ідеї не тільки не ідеальні, в них величезна кількість слабких місць, за якими дуже легко вдарити і все зруйнувати.

2. Друге, що рекомендують мудреці, це не ділитися таємницею про свою благодійність. Добру справу - велика рідкість в цьому світі, і саме тому її треба берегти як зіницю ока. Чи не нахвалює себе за хороші справи. Гордість тут же побачить і відбере все те благо, яке прийшло в результаті цієї благодійності.

3. Третє, про що не рекомендують поширюватися мудреці - це про свою аскетичність. Не розказуйте наліво і направо про ваших обмеженнях у харчуванні, сні, сексуальні стосунки ітд. Аскеза фізична приносить користь тільки якщо вона поєднується і з емоційної складової.

4. Четверте, про що слід помовчати - це про своє мужність, героїзм. Хтось отримує випробування зовнішні, а хтось внутрішні. Зовнішні випробування видно, тому за них люди отримують нагороди, але подолання внутрішніх випробувань ніхто не помічає, тому і нагород за них ніяких не присвоюють.

5. П'яте, про що не варто поширюватися, це про духовне знанні. Духовне знання має різні рівні і повинно розкриватися тільки після досягнення певного рівня чистоти свідомості. Основною помилкою початківця носія істини є бажання поділитися занадто високим духовним знанням, яке, замість того щоб принести добро людині, тільки ще більше його заплутує і навіть лякає.

6. Шосте, чому не варто особливо ділитися з іншими - говорити про своїх домашніх конфліктах і взагалі про своє сімейне життя. Запам'ятайте: чим менше ви говорите про проблеми у своїй родині, тим вона буде міцніше і стабільніше. Сварка - це позбавлення від негативної енергії, яка накопичилася в процесі спілкування.

7. Сьоме, про що не варто говорити, це про некрасиві слова, які були від кого-то почуті. Можна забруднити на вулиці черевики, а можна забруднити свідомість. І людина, яка, прийшовши додому, розповідає все, що він почув дурного по дорозі, нічим не відрізняється від людини, який прийшов додому і не зняв взуття.

Джерело: http://nasch-dom.in/blog/43599517231/...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Що треба тримати в секреті? Поради мудреців