• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Ризики втрати інформації в депозитарній системі будуть зменшені

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні, що відбулось 27 жовтня 2015 року, остаточно затвердила зміни до «Положення про провадження депозитарної діяльності», які погоджені з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Відповідно до затверджених змін, термін надання депозитарною установою депоненту виписки з рахунку в цінних паперах скорочується з трьох робочих днів до одного операційного дня.

З метою збереження інформації про права на цінні папери депонента договором про обслуговування рахунку може бути передбачено обов’язок депозитарної установи складати та передавати інформацію до Центрального депозитарію кожного операційного дня, або у випадку змін на рахунку виписки про стан рахунку.

Однією з головних новацій документу є резервне копіювання інформації депозитарними установами. Порядок, строки та обсяги копіювання інформації будуть встановлені НДУ за погодженням з НКЦПФР.

«Зміни підвищують захист інвесторів від неправомірних дій з боку депозитарних установ, знижують ризики втрати інформації в депозитарній системі. Це є першим кроком на шляху до створення більш надійної системи обліку прав на цінні папери», – прокоментував член  Комісії Дмитро Тарабакін.

Нагадаємо, що проект змін до «Положення про провадження депозитарної діяльності» доопрацьований спільно з ПАРД (Професійною асоціацією реєстраторів та депозитаріїв), АФП (Асоціацією «Фондового Партнерства») та НДУ (Національним депозитарієм України) був попередньо схвалений рішенням НКЦПФР від 29 вересня 2015 року.

Джерело: 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Ризики втрати інформації в депозитарній системі будуть зменшені