• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Про зміни щодо нарахування субсидій

Ділові Новини

25.09.2015 152 0 0

Відтепер необхідність проведення обстеження домогосподарств щодо виявлення кількості осіб, які безпосередньо проживають на відповідній площі, скасовується.

Про це на брифінгу щодо змін до порядку нарахування житлових субсидій та актуального стану надання житлових субсидій громадянам заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

"Ми сьогодні скасовуємо необхідність проведення обстеження домогосподарств щодо виявлення осіб, скільки безпосередньо проживає на відповідній площі. І в цьому випадку використовуємо лише одну із довідок, які необхідні для підтвердження факту відсутності громадянина або навпаки присутності громадянина", - сказав він.

Заступник міністра соцполітики також зауважив: "У випадку, коли взагалі немає жодних документів, підтверджуючих ситуацію, коли один із членів сім'ї довгий час не проживає на загальній території і не можна підтвердити факт його проживання в іншому місці, ми сьогодні визначаємо, що комісія може за фактом обстеження визначивши, що дійсно особа не проживає в цій родині тривалий час, призначити житлову субсидію".

Джерело: http://www.5.ua/suspilstvo/Zastupnyk-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Про зміни щодо нарахування субсидій