• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Представникам бізнесу хочеться стабільності, а не постійної зміни влади - бізнесмен

"Проблема України в тому, що у нас занадто часто змінюються міністри. Вони не встигають до кінця доводити розпочаті ними справи. Павленко активно взявся за реформу сільського господарства. Зараз прийде нова людина і буде по-іншому бачити розвиток аграрної галузі країни. Нам, представникам бізнесу, хочеться якоїсь стабільності, а не постійної зміни влади ", - так прокоментувала заяву партії" Самопоміч "про відкликання Олексія Павленка з посади міністра АПК Тетяна Генрі-Якубовська, керівник компанії" Лімагрейн Україна ".
Відгукуючись про діяльності Павленка на посаді міністра, Тетяна Генрі-Якубовська зазначила його абсолютну відкритість і бажання завжди йти на діалог.
"Павленко можу назвати самим реактивним аграрним міністром з усіх, з ким мені доводилося працювати. Це однозначно. Він завжди миттєво реагував на наболілі питання і відгукувався на прохання представників бізнесу вирішити ту чи іншу проблему. Дуже шкода, якщо йому доведеться залишити розпочаті ним реформи на півдорозі ", - сказала керівник компанії" Лімагрейн Україна ".

Джерело: http://glavred.info/ekonomika/predsta...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Представникам бізнесу хочеться стабільності, а не постійної зміни влади - бізнесмен