• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Порядок отримання електронних грошей з-за кордону

ред. Uteka.ua

16.02.2016 137 0 0

Національний банк України з 13 лютого 2016 року дозволив громадянам України отримувати з-за кордону від нерезидентів електронні гроші через будь-які зручні для них міжнародні системи інтернет-розрахунків на власні рахунки в українських банках.

Звертаємо увагу, що для отримання грошей потрібно, щоб обрана система інтернет-розрахунків надавала можливість погашення (виведення) цих електронних грошей. Виведення коштів з такої системи має здійснюватися на рахунки фізичних осіб, відкриті в українських банках та з використанням платіжних інструментів міжнародних платіжних систем (платіжних карток). Потім клієнт-фізична особа українського банку може здійснювати цими грошима як безготівковий розрахунок, так і отримати їх готівкою.

Кошти можуть зараховуватися:
- на рахунок клієнта в українському банку, відкритий у іноземній валюті;
- на рахунок клієнта в українському банку, відкритий в національній валюті (після конвертації).

Національний банк лібералізував регулювання діяльності, пов’язаної з використанням електронних грошей, у зв'язку з активним розвитком міжнародних систем інтернет-розрахунків. Раніше українське законодавство не містило такої норми, хоча і не забороняло здійснення подібних операцій.

Джерело: https://www.facebook.com/NationalBank...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Порядок отримання електронних грошей з-за кордону