• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Податок на автомобілі до 5 років може становити до 1000 грн на рік

Ділові Новини

20.08.2015 42 0 0

Міністерство фінансів України пропонує трансформувати введений з 2015 року податок 25 тис. грн на рік на автомобілі об'ємом двигуна понад 3000 см виключно на машини класу "люкс", але одночасно ввести податок для всіх власників автомобілів не старше 5 років в розмірі до 1000 грн, повідомила заступник міністра Олена Макеєва.

"Податок 25 тис. грн - виключно на машини класу "люкс": має бути чітко визначений перелік моделей, він є в Європі, це 10-15 марок автомобілів. А інші також мають платити такий податок, але він має бути в рік менше 1000 грн", - сказала заступник міністра на брифінгу в Києві.

За її словами, відомство провело міні-дискусію з власниками автомобілів, які погодилися, що стягнення щорічно 800 грн на рік за умови спрямування цих коштів на поліпшення доріг є прийнятним.

Щодо податку на нерухомість О. Макеєва зазначила, що значних змін не планується, зокрема, збережуться мінімальні пільги (коли власник звільняється від сплати податку), а підвищені податки вводяться лише для власників елітної нерухомості: власників квартир понад 300-350 кв. м і будинків від 500 кв. м.

"Напевно, треба відмовитися від пільг на комерційну нерухомість - виробничих приміщень і складів", - додала заступник міністра.

Як повідомлялося, раніше Мінфін уточнював, що пропонований відомством загальний податок на автомобілі та мотоцикли залежатиме від об'єму двигуна.

Джерело:
http://ua.interfax.com.ua/news/genera...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Податок на автомобілі до 5 років може становити до 1000 грн на рік