• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Планується ідентифікувати особу через банківську картку та мобільний телефон

ред. Uteka.ua

16.02.2016 92 0 1

Одним із пріоритетних напрямків роботи Міністерства юстиції на цей рік є забезпечення українців зручними і комфортними засобами ідентифікації особи, які дадуть можливість отримувати фактично усі державні послуги, не виходячи із дому.

Дуже багато сервісів українці можуть отримувати взагалі не виходячи з квартири. Але для цього вони повинні мати змогу ідентифікувати свою особи.

Існуюча система електронного цифрового електронного підпису вже зараз не відповідає викликам сучасності, оскільки його отримання вимагає від громадян витратити свій час на отримання ЕЦП у державних установах. Натомість передові країни світу нині активно запроваджують ID Banking та Mobile ID, які є більш дешевими і доступними.

Електронний цифровий підпис громадянину ще треба отримувати на відміну від банківської картки чи мобільного телефону, які є у кожного.

Мін’юст у програмі діяльності на цей рік поставив пріоритетом прийняття закону Про довірчі послуги, який повністю легалізує ідентифікацію за допомогою сучасних технічних засобів. Зазначений закон уже направлений до парламенту.

Система Mobile ID вже працює  у понад 10 державах.

Завдяки цій системі громадяни можуть фактично поставити свій електронний підпис під будь-яким документом.

При цьому, запровадження таких новацій як ідентифікації через мобільний телефон чи банківську картку дасть можливість за 30 секунд завірити усі документи і при цьому не вимагатиме відвідання тієї чи іншої установи.

Джерело: https://minjust.gov.ua/ua/news/48075

Комментарии к материалу

Планується ідентифікувати особу через банківську картку та мобільний телефон