• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Підвищення зарплати залежатиме від кваліфікації працівника

Темпи зростання заробітних плат будуть залежати від кваліфікації працівників. Про це в ефірі Hromadske.TV заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає прес-служба відомства.

"Ми не тільки механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу в підходах до оплати праці", - сказав він.

Глава Мінсоцполітики підкреслив, що, крім мінімальної зарплати, відбудеться "підвищення першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки". "Для працівників бюджетної сфери - це дуже важливий показник, тому що заробітна плата у них вважається саме від цього показника. Якщо мінімальна зарплата зростає на 13%, то зарплата працівників першого тарифного розряду зростає майже на 19%. Це означає, що для працівників з низькою кваліфікацією, технічних працівників зарплата буде рости меншими темпами, ніж для висококваліфікованих працівників ", - пояснив він.

Чиновник також підкреслив, що кошти для підвищення мінімальних соціальних стандартів - це не емісійні, що не інфляційні, а зароблені кошти, які з'явилися в результаті проведення реформ, скорочення державних витрат, наведення порядку в державній фіскальної службі, у тому числі на митниці. "Це рішення стало остаточно можливим після того, як з'явилася визначеність в процесі переговорів з кредиторами про реструктуризацію та відстрочення держборгу", - додав міністр.

Джерело: http://ubr.ua/labor-market/ukrainian-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Підвищення зарплати залежатиме від кваліфікації працівника