• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Підписано Меморандум про намір французької агропромислової корпорації інвестувати в портову галузь України

Ділові Новини

22.06.2015 77 0 0

19 червня у Києві відбулося підписання Меморандуму про намір одного з провідних гравців аграрного сектору Європи The Souff let Group інвестувати в розвиток інфраструктури ДП «Іллічівський морський торговельний порт».

За словами Міністра інфраструктури, підписання Меморандуму – найкраща відповідь усім скептикам, які розповідають, що наша країна нецікава інвесторам. Україна має значний транзитний і сільськогосподарський потенціал, і це очевидно не тільки нам, а й нашим закордонним партнерам.

Підписанням документа представники The Souff let Group засвідчили намір корпорації збудувати на базі Іллічівського порту зерновий перевантажувальний комплекс потужністю 1-1,2 млн. тонн на рік. Обсяг запланованих інвестицій у проект складатиме близько 70 млн. доларів США.

Наразі йдеться про державно-приватне партнерство шляхом оренди. Наступним кроком є проведення конкурсу для визначення орендаря, взяти участь у якому можуть усі зацікавлені сторони. Переможе пропозиція, що буде найбільш вигідною для держави.

Підписаний Меморандум передбачає передачу частини потужностей порту в довгострокову оренду з можливістю проведення реконструкції об’єктів інфраструктури та передачі землі на весь строк оренди.

Реалізацію заходів, викладених у документі, планують завершити протягом двох років з дати його підписання.

За матеріалами: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Підписано Меморандум про намір французької агропромислової корпорації інвестувати в портову галузь України