• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Перші операції РЕПО принесли додатковий прибуток НБУ

Обсяг укладених угод з депозитними сертифікатами Національного банку в перший день торгів склав 401 950 000 грн.

На фондовій біржі "Перспектива" відбулися перші операції РЕПО з депозитними сертифікатами Національного банку. Як повідомляє прес-служба біржі, обсяг укладених угод РЕПО в перший день торгів склав 401 950 000 грн, передає FinClub.

Нагадаємо, що 18 січня 2016 між Національним банком і фондовою біржею "Перспектива" укладено договір про розрахунки за операціями з депозитними сертифікатами НБУ, що передбачає можливість проведення на біржі не тільки операцій купівлі-продажу, а й операцій РЕПО з депозитними сертифікатами.

"Швидкий старт біржових торгів РЕПО з депозитними сертифікатами, протягом лічених днів після врегулювання необхідних регламентуючих процедур, свідчить про високу зацікавленість ринку в отриманні додаткових можливостей, які регулярно надає операторам грошового ринку Національний банк".

Загальний обсяг торгів депозитними сертифікатами на ФБ "Перспектива" з початку 2016 вже сягає 6,2 млрд грн, тобто 60% торгів на ФБ "Перспектива" і 57% загального обсягу торгів на біржовому ринку України.

До біржових операціях з депозитними сертифікатами поки допущено 23 банку.

За технологією РЕПО на ФБ "Перспектива" укладено угод з депозитними сертифікатами та ОВДП на суму 1030000000 грн - в 1,6 рази більше загальний обсяг торгів на інших фондових біржах України з початку 2016 року.

Джерело: http://ubr.ua/finances/stock-market/p...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Перші операції РЕПО принесли додатковий прибуток НБУ