• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Перешкоди для інвестицій в іноземні ЦП знімуть

Ділові Новини

30.03.2015 101 0 0

Нацкомісія з цінних паперів націлена до кінця червня 2016 р. зняти перешкоди для операцій з іноземними цінними паперами (ЦП) і ЦП українських емітентів, які обертаються на закордонних фондових майданчиках.

Така ініціатива закладена в комплексній програмі розвитку фінансового ринку України на 2015-2020 рр., оприлюдненій на веб-сайті відомства.

Програма також передбачає стимулювання розвитку діяльності з управління ЦП, в тому числі: впровадження практики колективного інвестування в ЦП на підставі відповідного договору; врегулювання операцій позики ЦП та операцій з кредитування під заставу ЦП на фондовому ринку; розширення лінійки корпоративних боргових ЦП, у тому числі за рахунок дозволу випуску біржових облігацій, боргових інструментів для фінансування інфраструктурних проектів; правове врегулювання механізму емісії конвертованих облігацій і переведення зобов’язань емітента в боргові та пайові ЦП; впровадження можливості емісії ЦП учасником фінансового ринку, забезпечених іншими ліквідними ЦП.

Джерело: http://news.finance.ua/ua/news/~/3475...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Перешкоди для інвестицій в іноземні ЦП знімуть