• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Паролі більше не потрібні - MasterCard приступив до тестування оплати покупок за допомогою селфі

Ділові Новини

19.08.2015 82 0 0

Вчора MasterCard оголосив про запуск тестування системи використання відбитків пальців і фото особи (селфі) для підтвердження онлайн-платежів. Тестування пройде в деяких країнах Європи і в США.

Починаючи з цього тижня і до кінця листопада, власники кредитних карт MasterCard в Нідерландах, емітованих компаніями Міжнародний Card Services (ICS) і ABN AMRO, зможуть здійснювати онлайн-покупки без використання паролів, пін-ів і кодів підтвердження. На завершальному етапі оформлення покупки в інтернет-магазині користувач побачить спливаюче вікно на своєму смартфоні, через яке він зможе авторизувати платіж шляхом сканування відбитку пальця або за допомогою селфі.

В наступному місяці тестування буде запущено серед співробітників кредитної спілки First Tech Federal Credit Union в США.

Таким чином, MasterCard впроваджує інноваційну технологію, здатну замінити паролі в процесі здійснення онлайн платежів і надає користувачам можливість одним дотиком пальця або за допомогою селфі миттєво підтверджувати покупку.

За матеріалами http://news.finance.ua/ua/news/-/3569...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Паролі більше не потрібні - MasterCard приступив до тестування оплати покупок за допомогою селфі